22,34 лв.
Налично, време за доставка: 1-2 дни
Информация за продукта "Fugendichtband 45/10-20 mm, schwarz, 4,5 m"
| База за импрегниране: | Акрилатна дисперсия, Огнеустойчивост |
|---|---|
| Въздухонепроницаемост: | DIN EN 12114 a < 1,0 m3 /[h-m-(daPa)2/3] |
| Дългосрочна стабилност: | 10 години функционална гаранция според условията на производителя |
| Дължина: | 4.5 m |
| Клас на строителния материал / поведение при пожар: | DIN 4102-1 В1 (забавяне на горенето) |
| Коефициент на съвместна пропускливост (стойност a): | DIN EN 12114 a < 1,0 m3 /[h-m-(daPa)n] |
| Материал: | Мека пенополиуретанова пяна сива или черна |
| Плътност при дъжд: | DIN EN 1027 DIN 18542 BG1 >600 Pa |
| Пропускливост на водни пари, стойност SD: | EN ISO 12572 < 0,5 m |
| Ръководство на ift за съвместна звукоизолация: | SC-01/2; 2002-09 R ST, max = 55 dB, w |
| Съвместимост с други строителни материали: | DIN 18542BG1 Forderung erfüllt |
| Съвместна зона: | 10-20 мм |
| Температурна устойчивост: | DIN 18542BG1, DIN 18542BG1 , DIN 18542BG1 -30 °C до +90 °C |
| Топлопроводимост: | DIN 52612 λ10.tr = 0,0540 W/(m·K) |
| Устойчивост на атмосферни влияния: | DIN 18 542 BG 1 Forderung erfüllt |
| Устойчивост на соли и алкални среди: | BRL-K407/02 Изпълнени изисквания съгласно директивата |
| Цвят: | черен |
| Ширина: | 45 мм |
Освен нашите специфични услуги, ние предлагаме и широка гама от стандартни продукти. Те включват уплътнителни ленти за прозорци, уплътнителни профили, первази, аксесоари за прозорци и много други. Всички наши продукти са с високо качество и са внимателно подбрани, за да осигурят дълъг експлоатационен живот и оптимална производителност.
Ние осъзнаваме, че всеки проект е уникален и има свои собствени предизвикателства. Ето защо се стремим да отговорим на специфичните изисквания на всеки клиент. Независимо дали се нуждаете от голямо количество стандартни продукти, или търсите специализирано решение за уникален проект, ние сме тук, за да ви помогнем.
Не се колебайте да се свържете с нас, ако имате въпроси относно нашите продукти или услуги или ако имате нужда от съвет. Очакваме с нетърпение да ви помогнем със следващия проект за изграждане на прозорци.




