

7,31 лв.
Sold out
- Einfache Verarbeitung
- Selbstklebend
- Temperaturbeständig von -30°C bis 90°C
- Hohe Alterungs- und Witterungsbeständigkeit
Информация за продукта "Лента за уплътняване на фуги 20/3-6 мм, черна, 8 м"
Лентата за уплътняване на фуги 20/3-6 мм, черна, 8 м е лента за уплътняване на фуги, изработена от импрегнирана пяна в съответствие с DIN 18542 BG1. Използва се за първично уплътняване на директно изветрели фуги и връзки. Освен че уплътнява срещу вятър, прах и водни пръски, тя е и звуко- и топлоизолираща. По този начин незабавно се намаляват разходите за енергия и се запазва стойността на сградната тъкан.
Области на приложение:
- Прозоречни конструкции, вътрешно обзавеждане
- Изграждане на фасади (също от естествен камък)
- ETICS, полуфамилна конструкция, дървени и метални конструкции
- Сглобяемо строителство, контейнерно строителство, шумозащитно строителство, покривно строителство (напр. ветроустойчиво свързване на фолиа) и много други.
Форма на доставка:
- предварително компресирани на руло
- Цвят: черен
- Ширина на рязане: 20 mm
- Площ на съединението: 3-6 мм
- Дължина на ролката: 8 м
- максимална декомпресирана дебелина приблизително 18 mm
| База за импрегниране: | Акрилатна дисперсия, Огнеустойчивост |
|---|---|
| Въздухонепроницаемост: | DIN EN 12114 a < 1,0 m3 /[h-m-(daPa)2/3] |
| Дългосрочна стабилност: | 10 години функционална гаранция според условията на производителя |
| Клас на строителния материал / поведение при пожар: | DIN 4102-1 В1 (забавяне на горенето) |
| Коефициент на съвместна пропускливост (стойност a): | DIN EN 12114 a < 1,0 m3 /[h-m-(daPa)n] |
| Материал: | Мека пенополиуретанова пяна сива или черна |
| Плътност при дъжд: | DIN EN 1027 DIN 18542 BG1 >600 Pa |
| Ръководство на ift за съвместна звукоизолация: | SC-01/2; 2002-09 R ST, w, max = 55 dB |
| Съвместна зона: | 3-6 мм |
| Температурна устойчивост: | DIN 18542BG1 , DIN 18542BG1 -30 °C до +90 °C |
| Устойчивост на соли и алкални среди: | BRL-K407/02 Изпълнени изисквания съгласно директивата |
| Цвят: | черен |
| Ширина: | 20 мм |
Освен нашите специфични услуги, ние предлагаме и широка гама от стандартни продукти. Те включват уплътнителни ленти за прозорци, уплътнителни профили, первази, аксесоари за прозорци и много други. Всички наши продукти са с високо качество и са внимателно подбрани, за да осигурят дълъг експлоатационен живот и оптимална производителност.
Ние осъзнаваме, че всеки проект е уникален и има свои собствени предизвикателства. Ето защо се стремим да отговорим на специфичните изисквания на всеки клиент. Независимо дали се нуждаете от голямо количество стандартни продукти, или търсите специализирано решение за уникален проект, ние сме тук, за да ви помогнем.
Не се колебайте да се свържете с нас, ако имате въпроси относно нашите продукти или услуги или ако имате нужда от съвет. Очакваме с нетърпение да ви помогнем със следващия проект за изграждане на прозорци.

0 от 0 рецензии
Средна оценка за 0 от 5 звезди


